בובות ענק
תפריט

בובות ענק לאירועים מכל הסוגים:

בובות ענק לאירועים:

ליצירת הרקדה בקרב קהל המוזמנים באירוע שלכם באירוע אנו מציעים את שירות הפעלת בובות ענק! כאשר זה מגיע אל בובות ענק לאירועים אתם יכולים להיות בטוחים שכנען יביאו לכם את הבובות המקוריות והמגניבות ביותר!

כנען מציעים לכם בובות ענק ממגוון סוגים וצורות מיוחדות:

מגוון בובות ענק לאירועים שיעשו לכם רק שמח !

*בובות פנדות לאירועים – משתרעות לגובה 4 מטר, ולרוחב 1.60 מטר.

*בובות ענק דוביי קוטב- משתרעות לגובה 2.80 מטר, ולרוחב 1.10 מטר.

* בובות ענק גורילה (חדש!) משתרעות לגובה 2.20 מטר, ולרוחב 1.10 מטר.

אין ספק שהבחירה המושלמת לאירוע היא בובות ענק לאירועים- נוכחותן של דמויות ענקיות מרקדות בתוך רחבת הריקודים בהחלט עושה את ההבדל בין אירוע רגיל לבין אירוע ברמה גבוהה!

אז איך בעצם בובות ענק מגיעות לרחבת הריקודים? בובות ענק לאירועים הנם חליפות מיוחדות העשויות מבד לוכד אוויר, אשר מתנפחות באמצעות בלוואר מיוחד שמחדיר אוויר לגוף בובות ענק ויוצר יחד עם הבד המיוחד קיבוע ולחץ אוויר בתוך הבובה, וכך למעשה בובות ענק לאירועים יציבות בעת תנועה, לתוך גוף הבובה נכנס מפעיל בעל רישיון וביטוח צד ג', והוא זה שמתנועע בתוך הבובה ומוביל את הבובה לרחבת הריקודים.

בובות ענק לאירועים הוא מבין תחומי העיסוק היצירתיים במשק האירועים, כנען הפקות אירועים הנה החברה המובילה ביצירת חדשנות בתחום בובות ענק לאירועים ואף מביאה לעולם בובות ענק חדשנות ומקוריות- כנען הפקות אירועים הייתה החברה הראשונה שהביאה בוסט של אנרגיה להרבה אירועים על ידי בובות אלכוהול בעבר, וכיום לא מרפה ומביאה לפני קהל לקוחותיה בובות דובי פנדה לאירועים, בובות דובי קוטב וכיום יצרה את הטרנד החדש- גורילות ענק לאירועים בתלבושות על פי דרישת הלקוח- בובות ענק גורילות מיוחדות וריאליסטיות במיוחד (זכר ונקבה), שניתן להלבישן בבגדים מיוחדים על פי דרישת הלקוח- לחתונה אנו ממליצים על זכר חתן ונקבה כלה.

טיפ קטן מצוות מפעילי בובות ענק לאירועים של כנען הפקות אירועים לקהל לקוחותינו: בובות ענק מכל סוג שהוא הוא חלק מהאירוע- הפתיעו את המוזמנים שלכם באטרקציה נוספת!. 

יחד עם צוות מפעילי בובות ענק ומפעילי אטרקציות נוספות אנו נפיק עבורכם כל אירוע בכל טעם וסגנון, המותאם אישית לצרכים שלכם – אצלנו בכנען יודעים שהפקת אירועים הוא ידע שבזכותו ניתן להגשים רגעים בלתי נשכחים- בתחום בובות ענק לאירועים משימה זו היא פשוטה עבורנו במיוחד- אצלנו בכנען ניתן אף להזמין בובות ענק מיוחדות המותאמות אישית כמו בובות ענק מיוחדות למיתוג עסקים ואירועי חברה, וזאת על ידי צוות בובנאים מקצועי במיוחד שיסייע לנו בהגשמת החלום.

כנען הפקות אירועים מציעה לקהל לקוחותיה אף שירות השכרת בובות ענק לאירועים בעלות אטרקטיבית, בתנאי השכרה נוחים ואף בתנאי תשלום נוחים.

אנו מזמינים אתכם להציץ על עוד תמונות וסרטונים של בובות ענק לאירועים, לצפות בקפידה בשלל סרטונים, תמונות ומצגות להמחשה, להבין ולדעת שבזכות כנען תוכלו לחגוג אירוע ולהגיע ליום המיוחל כמוזמנים לכל דבר ועניין והכי חשוב- לנשום לרווחה.

ולדעת – שיש לכם על מי לסמוך!

צרו עמנו קשר כבר עכשיו להזמנת ומידע נוסף על בובות ענק שיתאימו בדיוק לאירוע שלכם.

צור איתנו קשר:

אז למה אתם מחכים ?

טלפון: 08-8547666 / 03-6547666

דוא”ל: cnaan001@gmail.com

כתובת: רחבעם זאבי 15, חולון
(באפליקציה WAZE: כנען הפקות אירועים)

או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עוד היום:

אולי יעניין אותך גם:

טלפון: 08-8547666 / 03-6547666

דוא”ל: cnaan001@gmail.com

רחבעם זאבי 15, חולון (באפליקציה WAZE כנען הפקות חולון)