מתופפים ושופרות
תפריט

מתופפים ושופרות לאירועים

מתופפים ושופרות לאירועים

אצלנו בכנען יודעים שהפקת אירועים הוא ידע שבזכותו ניתן לברוא רגעים בלתי נשכחים!
להקת המתופפים והשופרות לאירועים של כנען הפקות אירועים יכולים להתאים לכל סוגי האירועים- בר מצווה באולם אירועים, בר מצווה בכותל, בת מצווה, חתונה ואף אירועי חברות ומוסדות חינוך.

מעגל מתופפים הוא לא עוד טרנד חולף, מעגל מתופפים מבית כנען הפקות אירועים הנו האטרקציה הראשונה ממנה התחילה חברת כנען הפקות אירועים את דרכה- כנען החלה את מסעה עם מעגל מתופפים בירושלים, ולאחר מכן החלה לפרוח עם מעגל מתופפים בכל רחבי הארץ, בכנען קיימות המון הזמנות מצד לקוחות של מעגל מתופפים בירושלים, לרוב בזכות העליות לתורה בכותל המערבי- כנען הפקות אירועים קיבלה ביקורות טובות רבות אודות פעילותה, כל שכן בכל הקשור לנושא מעגל מתופפים בכותל.  צוות המתופפים של כנען הפקות אירועים מעניקים בנוסף שירות אינטגרלי של שופרות לחופה, שופרות לעליה לתורה ושופרות לכותל.   

שופרות פותחים את ארובות השמיים ובעת תקיעות השופר זה הזמן המושלם לבקש בקשות, כל שכן מדובר על שופרות לחופה.   

מעגל מתופפים הוא מקפצה לאירוע- רעמי התופים המופקים על ידי מעגל מתופפים מקצועי ומנוסה כשל כנען הפקות אירועים הוא ללא ספק בוסט אנרגטי מיוחד במינו לאירועי שמחות- מומלץ בהחלט להזמין דרך כנען הפקות אירועים מעגל מתופפים לחתונה, מעגל מתופפים לבר מצווה וכן גם מעגל מתופפים לעליה לתורה- תוספת אטרקטיבית ביותר לאירוע תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח!

כמנוסים ביותר בתחום האירועים אנו ממליצים לקהל לקוחותינו על שופרות לכניסת מרגשת כניסת שופרות לחופה וכניסת מעמד הר סיני לחתני בר מצווה לאולם האירועים בליווי שופרות, ספר תורה וחופת פרוכת.

יחד עם זאת- להקת המתופפים והשופרות המקצועית שלנו זמינה להעניק לכם שירות גם לאירועי כניסת כלה למקווה, בהם אנו מקיימים תהלוכה מיוחדת בליווי תופים ושופרות, כאשר בסיומה ננהל עבורכם טקס הפרחת בלוני הליום בצבעים ורוד ולבן לכבוד הכלה.

בעליות לתורה ובר מצווה בכותל אנו מקיימים תהלוכות מלאות קצב ואנרגיה המשלבות מסורת, תהלוכות מרשימות לכל הדעות הכוללות תופים ושופרות וחופה, כאשר בסיומן אנו מחלקים בלוני הליום בצבעים כחול ולבן לכל המוזמנים והם יפריחו אותם לשמיים לתקיעות השופר.

אנו מזמינים אתכם לגשש בשלל הקטגוריות המופיעות בראש האתר, לצפות בקפידה בשלל סרטונים, תמונות ומצגות להמחשה, להבין ולדעת שבזכות כנען תוכלו באמת לחגוג אירוע, להגיע ליום המיוחל כמוזמנים לכל דבר ועניין ולנשום לרווחה ולדעת- שיש לכם על מי לסמוך.
בתמונות ובסרטונים המתעדים את פעילותנו באירועים תוכלו לראות כיצד מתופפים ושופרות מוסיפים עוד הרבה מאוד צבע לאירוע שלכם.

האם ישנן תלבושות מיוחדות למתופפים ושופרות?

  • ובכן הצבע האולטימטיבי לתלבושות ללהקת מתופפים ושופרות הוא בהחלט הצבע הלבן- אולם ישנם מקרים שגם אפשר לגוון עם חולצה שחורה ומכנס לבן או ההיפך ואף גוונים נוספי- הכל שאלה של עד כמה אתם כמזמיני שירות מעגל מתופפים מוכנים למעשה לשבור מוסכמות ולצאת מהקופסה

כמה מתופפים מזמינים לחתונה?

  • שאלה זו נשאלת רבות כאשר מזמינים להקת מתופפים והתשובה לכך היא חישוב של מספר מוזמנים: העניקו לנו מידע אודות כמה מוזמנים יש לכם באירוע- על כל 90 מוזמנים בממוצע תצטרכו נגן נוסף שיצטרף אל מעגל מתופפים שהזמנתם לאירוע- המינימום למופע מתופפים בחתונה הוא שני נגנים.

אילונגנים נוספים יכולים ללוות להקת מתופפים ושופרות כאשר הזמנתם מעגל מתופפים לאירוע?

  • נגנים אפשריים כתוספת למתופפים ושופרות באירוע הם נגני כלי נשיפה מיוחדים: חצוצרה, סקסופון, זורנה ועוד…

כמה עולה שופרות ומתופפים לבר מצווה?

  • העלויות של מתופפים ושופרות לבר מצווה משתנים בהתאם ללהקה- להקה מבוקשת יותר תדרוש יותר ולהקה מבוקשת פחות תדרוש פחות- שימו לב- מחיר טוב לא יקבע עבודה טובה של מעגל מתופפים לאירוע שלכם- מה שקובע את העבודה הטובה של מעגל מתופפים לאירוע הוא לא אחר מאשר מצב רוח, ווייב, מקצועיות נגינה והובלת מוזמנים. 

לקבלת מידע נוסף על מתופפים לאירועים חייגו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם האפשרי.

צור איתנו קשר:

אז למה אתה מחכה ?

טלפון: 08-8547666 / 03-6547666

דוא”ל: cnaan001@gmail.com

כתובת: רחבעם זאבי 15, חולון
(באפליקציה WAZE: כנען הפקות אירועים)

או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עוד היום:

טלפון: 08-8547666 / 03-6547666

דוא”ל: cnaan001@gmail.com

רחבעם זאבי 15, חולון (באפליקציה WAZE כנען הפקות חולון)